Open werkplaatsen & workshops tijdens Kunsttour

“NO more boring work”

WORKSHOPS en OPEN WERKPLAATSEN

Zaterdag 3 juni t/m maandag 5 juni 2017 opent het Werkgebouw al zijn poorten.

Van 11:00-18:00 ben jij welkom de uiteenlopende werkplaatsen en ateliers te verkennen, kennis te maken met de makers, hun (maat)werk en bovenal jouw hoogst persoonlijke kunstzinnige makers-kwaliteit de vrije loop te laten.

“NO more boring walks”

Geen zin om te lopen? neem de gratis kunsttourbus, busstop 4, locatie 15 – Het Werkgebouw, Tapijnkzerne 24

“No more boring workshops”

Maak je eigen tas van banners

In de toonzaal van het Werkgebouw leer je van gescher&brosky hoe jij je eigen tas kunt maken van oude banners

Voor deze workshop is het slim om je van te voren in te schrijven. Meer info en inschrijvingen loetgescher.juulkebrosky.nl/

Maak een petflesmes

Wat is een petflesmes en wat doe je hiermee? gescher&brosky zullen je inwijden in de geheimen van het petflesmes… zondag 4 juni, laat even weten als je mee wilt doen loetgescher.juulkebrosky.nl/

Maak je eigen vogelhuisje

De bouw-je-eigen-vogelhuis-workshop van Houten Koppen meubelmakers geeft jouw creatieve vingers letterlijk vleugels.
“No more boring houses for all those pretty birds!”
Schuif gewoon aan, inschrijven is niet nodig.

De “no more boring” makers van het Werkgebouw:

*Houten Koppen – Meubelmakers, www.houten-koppen.nl/
*Ingrids Handen – Strovlechter, www.ingrids-handen.nl/
*Solmode – Duurzaam modelabel, www.solmode.com/
*Jacqueline Hoffman – Tuin- en landschapsarchitectuur, pieroen-hoffman.nl/
*Dieter Lievens – Glas in Lood, www.glasinloodmaastricht.nl/
*Juulke Brosky, Grafische vormgever en meer, www.juulkebrosky.nl/
*Loet Gescher, Sieraadvormgever , www.loetgescher.nl/
*Maurice Arntz, Productvormgever, www.mauricearntz.nl/
*Dik Scheepers, Productvormgever, www.dikscheepers.nl
*Reonald Westerdijk, Architect, www.reonald.eu
*Rob van Acker- ijzerwerk, laser / vormgever, www.robvanacker.com/